Za dobu naší existence jsme uspořádali, či participujeme na řadě dalších aktivit. Namátkou několik příkladů níže:

Jak to vypadá v podnikatelském inkubátoru/vědeckotechnickém parku.

Konkrétně spolupracujeme s Vědeckotechnickým parkem Plzeň. 

Crowfunding, jak zrealizovat úspěšnou crowfundingovou kampaň?

Co udělat pro úspěšnou crowdfundingovou kampaň? Kdo s tím může pomoci a jaké nejčastější chyby se dělají? To je jen zlomek informací, které jsme se dozvěděli v rámci spolupráce s HITHIT.

Pitching

Vytvořit správnou prezentaci a umět "pitchovat" je věda. My to umíme naučit. Naposledy nám s tím pomáhala Julianne Carlin, absolventka Babson College (#1 na výuku podnikání v USA).

Jak financovat projekt

Pokud jste se chtěli dozvědět, jaké jsou možnosti financování projektu a rizika s tím spojená, byla dobrá volba přijít si poslechnout přednášku investičního manažera J&T Ventures a zakladatele Vodafone Nápad roku Martina Kešnera. Co bylo přínosem této akce? Dozvědět se tipy a triky na finanční plán, předejít chybám začínajících podnikatelů. V neposlední řadě získat zkušenosti a know-how v oblasti financování českých startuj, které Vám nikdo nevezme.

 

Social Media Evening Class

Běžní uživatelé ale i nadšenci do sociálních sítí měli možnost prohloubit svoje znalosti z digitálního světa. Jak využít facebook či instagram k propagaci firmy jsme se dozvěděli od Jana Šebesty, odborníka na sociální sítě. Zde se můžete podívat, jak taková večerní přednáška vypadá.

 

Workshop Cash flow kvadrant

Ideální vstup do světa obchodu a podnikání.

Plzeňský Barcamp

Nezisková akce plná přednášek a diskuzí, které se zabývají tématy z oblasti internetových aplikací, webdesignu, sociálních sítí a podnikání. Centrum podnikání je partnerem této akce.